כוכי פלס

המעצבת כוכי פלס מזמינה גם אותך ליהנות מעיצוב שמלות כלה בהתאמה אישית. כוכי פלס – סטודיו שמלות כלה, הממוקם בשדרות אח”י אילת בקריית חיים, תוכלי למצוא היצע נרחב של שמלות כלה מעוצבות, שמאחורי כל אחת מהן קיימת חשיבה עיצובית ויצירתית. 

בסטודיו מורגשת אווירה סולידית ואינטימית, המאפשרת ליהנות מכל מה שדרוש לכלה לעתיד במקום אחד: איפור לכלה ולמלוותיה על-ידי מאפרות מקצועיות, ועיצוב שיער המבוצע על-ידי אומנים מובילים כמו מישל תורג’מן ועוד רבים וטובים.

כוכי פלס עוסקת בתחום העיצוב והתפירה כבר למעלה מ- 40 שנה. היא לעולם לא מתפשרת על עיצוב אישי וייחודי, המותאם באופן ספציפי, קפדני ופרפקציוניסטי לכל כלה וכלה. הקפדתה על ערכים אלו מאפשרת לכל אחת ואחת מהכלות שלה ליהנות משמלה חלומית וייחודית המותאמת לכל חלק בגוף – גם לחלקים בגוף שצריך להדגיש, וגם לחלקים בגוף שצריך לטשטש.

במידה שגם את עומדת להיכנס מתחת לחופה בזמן הקרוב, זה הזמן להגיע לביקור התרשמות בסטודיו המוביל באזור הצפון, וליהנות מקולקציית החלומות. הצוות המקצועי בסטודיו כוכי פלס עומד לרשותך, ומאפשר לך להיות הכלה הכי יפה שרק אפשר!

הקו המנחה את עיצוב שמלות הכלה של כוכי הינו קלאסי, נקי ומתוחכם, ונוצר במטרה להעניק לך מראה אצילי, אלגנטי ומלכותי כאחד. בסטודיו של כוכי פלס תגשימי את כל חלומותייך להיות יפיפייה, נינוחה ומיוחדת ביום המאושר בחייך. במקום עומד לרשותך צוות מקצועי, מיומן ואדיב, ובראשו כוכי, שתתאים עבורך באופן אישי שמלת כלה ברמה הגבוהה ביותר.

 
השמלות שכוכי פלס מעצבת מונחות באופן מושלם על גוף הכלה ובצורה מדויקת, כאשר כל סנטימטר של בד מקבל תשומת לב מקסימלית. כך מתקבל מראה מחמיא והולם, והשמלה אינה מקבלת מראה של שק.

במשך כל התהליך המעצבת כוכי פלס תלווה אותך יד ביד: החל מפגישת ההיכרות (שמתקיימת איתה בארבע עיניים), דרך עיצוב השמלה לפי בקשתך ועד ללבישת השמלה וליציאה אל החופה.

כשתפגשי עם כוכי, מיד עם החיוך הראשון שלה, תרגישי את הגישה האימהית והנעימה שלה, שגורמת למפלס הלחץ לרדת בתוך שניות.